Vrácení a reklamace


Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. 

Odstoupení od smlouvy naleznete zde: Vzor odstoupení od smlouvy

Zboží společně s fakturou a vyplněným + podepsaným odstoupením od smlouvy prosím zašlete na adresu (pozor je jiná než na faktuře): 

Robin Fusek 

Svatoplukova 2482/53

Prostějov

796 01

V den odeslání nás prosím informujte emailem o odeslání zásilky a připište její sledovací číslo, pohlídáme, aby dorazila v pořádku.

Reklamce zboží:

V případě reklamace nás prosím nejdříve informujte emailem na (kozena-moda@seznam.cz) o důvodu reklamování zboží, budeme vás poté kontaktovat.

 

Proč nakupovat u nás

VÍCE NEŽ 10 LET ZKUŠENOSTÍ
POUZE ORIGINÁLNÍ PRODUKTY
VÝHODNÉ CENY
PRODUKTY SKLADEM

MenuX

Provozovatel webu, Robin Fusek, se sídlem Vidče 583, Vidče, 756 53, IČ: 68345712, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím